НОВИНИ

05.03.2009 | Румунія висилає українського військового аташе
Джерело - "Інтерфакс-Україна", Українська правда

Румунія висилає зі своєї країни українського військового аташе і його помічника, повідомив глава парламентського комітету з питань національної безпеки й оборони Анатолій Гриценко.


"Нам відомо про те, що румунська сторона ухвалила рішення рекомендувати забрати назад у Київ військового аташе і його помічника з посиланням на якусь свою аргументацію", - заявив він на брифінгу в середу.


За його оцінками, це не є зваженим і дружнім кроком Румунії, і українська сторона "повинна адекватно відреагувати".


"Якщо відсилають двох наших військових дипломатів, точно так два військових дипломати Румунії повинні бути вислані з нашої країни", - підкреслив Гриценко.


Він також відзначив, що останнім часом спостерігаються недружні кроки високопоставлених посадових осіб стосовно України.


"Зокрема, ця заява президента республіки Румунія, що, по суті, є зазіханням на нашу територію... ці заяви, на превеликий жаль, не були відповідним чином оцінені і не було відповідної реакції нашого президента і нашого міністерства закордонних справ, і вони дотепер не спростовані", - сказав Гриценко.


За його словами, на цей момент важко сказати, чи зможе Україна відповідним чином відреагувати на такі кроки румунської сторони.


Гриценко проінформував, що ще до відставки Верховною Радою Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ розмовляв з ним, і в цій розмові стало зрозуміло, що МЗС України під керівництвом Огризка зміг би відповідним чином відреагувати.


"Чи буде це зроблено зараз, це вже, я думаю, буде рішенням президента", - додав він.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект