НОВИНИ

04.03.2009 | Барак Обама уточнив зміст свого листа до Дмитра Медведєва
За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Президент Сполучених Штатів назвав «неточними» повідомлення в американських ЗМІ про деталі його листа до президента Росії.


У повідомленнях ЗМІ стверджувалося, що Обама в своєму листі висловив готовність не розташовувати елементи ПРО США в Польщі та Чехії, якщо Росія допоможе Вашингтонові домогтися відмови Ірану від його ядерних розробок.


У вівторок, відповідаючи на запитання журналістів у Вашингтоні на зустрічі з британським прем’єр-міністром Гордоном Брауном, Барак Обама сказав: «Я вважаю, що у повідомленні в газеті "New York Times" зміст листа описано неточно. У листі мовилося, що в тій мірі, в якій нам вдасться послабити прагнення Ірану отримати ядерну зброю, зменшиться необхідність в розгортанні системи протиракетної оборони».


Президент Росії Дмитро Медведєв, виступаючи цього ж дня у Мадриді, повідомив: «Ми дійсно листуємося, це немає сенсу заперечувати. Але якщо говорити про якісь розміни, чи обміни, то таким чином питання не ставилися, бо це непродуктивно».


Медведєв закликав Вашингтон виступити з новими пропозиціями в царині протиракетної оборони, які, на його думку, відповідали би інтересам Європи та Росії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект