НОВИНИ

04.03.2009 | Триває візит до США британського прем’єра Брауна
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Прем’єр-міністр Великобританії Гордон Браун перебуває з дводенним візитом у США. Учора в Білому домі його прийняв президент Сполучених Штатів Барак Обама.


Це перший європейський лідер, якого Обама приймає після вступу на посаду. Президент, зокрема, наголосив, що Великобританія належить до числа найближчих і найсильніших союзників США. За його словами, немає такої величезної чи важкої проблеми, яка була б не до снаги Америці, Британії та світові за умов співпраці. Нині такою проблемою є глобальна економічна криза й пошуки шляхів виходу з неї. Цій темі сторони приділили найбільше уваги.


Браун високо оцінив початкові кроки Обами для подолання кризи. Він, зокрема, сказав, що підручники історії зафіксують дії Обами у його перші 50 днів на посаді. Вони були фундаментальними у тому сенсі, що «заклали підвалини процесу економічного відродження», – сказав Гордон Браун.


Британського прем’єра також запросили виступити на об’єднаному засіданні двох палат Конгресу, що вважається особливо високою честю для закордонного державного діяча. Браун зажив популярності в Америці своєю фінансовою політикою рекапіталізації британських банків, яким загрожувало банкрутство.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5964. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект