НОВИНИ

04.03.2009 | Економічні та ділові очікування в ЄС не покращуються
Джерело - Представництво Європейської Комісії в Україні та Бєларусі

26 лютого було оприлюднено дані досліджень ділового та споживчого клімату Європейського Союзу: індекс економічних очікувань (ESI) продовжує знижуватись як в Єврозоні, так і загалом в ЄС-27.


У лютому індекс ESI впав на 2,2 пункти в зоні ЄС-27, що значно менше ніж його спад в січні 2009 року, та на 1,8 пунктів в Єврозоні – навпаки, аналогічно до його спаду в січні. Зараз індекс ESI досягнув позначки 61,0 та 65,4 відповідно – це найнижчі показники від початку вимірювання цього індексу в січні 1985 року.


Спад індексу ESI пов'язаний із загальним спадом довіри у всіх галузях, за винятком роздрібної торгівлі, де рівень довіри дещо покращився – на 1 пункт в обох зонах. Промисловість зазнала найбільшого спаду: на 4 пункти в ЄС-27 та 3 пункти в Єврозоні. Показник настроїв в галузі ! будівництва впав на 2 пункти в галузі будівництва в обох зонах.


В лютому знову впав індекс ділового клімату (BCI) Єврозони і також досягнув найнижчої позначки з часу початку його вимірювання в січні 1985 року. Це свідчить про загальний спад більшості компонентів індексу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект