НОВИНИ

03.03.2009 | Центр євроатлантичної інтеграції створено у Рівному
Джерело - УНІАН "Україна-Євроатлантична інтеграція"

Програма вивчення курсу євроатлантичних прагнень України розроблена у Рівненському інституті слов'янознавства Київського Славістичного Університету. Передбачено, що заняття із майже чотирма тисячами студентів, котрі навчаються тут, проведуть спеціалісти Цетру євроатлантичної інтеграції, який створено у навчальному закладі.


Як сказав директор нової структури Олег Санжаревський, вона заснована за підтримки Міністерства закордонних справ України, Інституту трансформації суспільства і посольства Словацької Республіки в Україні. Свою діяльність спрямувала вже і на поширення знань про НАТО серед населення, використовуючи різноманітні форми ефективної подачі матеріалу - тренінги, лекційні зустрічі, семінари.


Нині також формується бібліотечна база, визначено напрямки науково-дослідницької роботи за тематикою інтеграції України в Європейський Союз і НАТО.


Партнером рівнян став Національний університет "Острозька академія", де на кафедрі політології реалізовуватиметься аналогічний проект.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1688. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект