НОВИНИ

03.03.2009 | Європейський дослідницький Центр технологій та інвестицій пропонує проект створення українського оператора аеротаксі
Джерело - УКРІНФОРМ

Можливість втілення Європейським дослідницьким Центром технологій та інвестицій проекту створення українського оператора аеротаксі з використанням літаків "Eclipse 500" обговорили на зустрічі перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов та керівники цієї установи Роланд Піпер і Даніель Болотін. 


"Створення сприятливого середовища в Україні для бізнесу - одне з пріоритетних завдань України", - наголосив Олександр Турчинов.


Проектом передбачено створення мережі сервісних центрів для обслуговування літаків "Eclipse 500" та розгалуженої системи аеротаксі. На зустрічі також обговорили перспективу будівництва цих літаків на території України.


На першому етапі реалізації проекту очікуваний обсяг інвестицій сягає близько 50 млн доларів.


За словами першого віце-прем'єр-міністра, головна особливість цього проекту - його технологічність. "В умовах кризи це може бути найважливішим", - відзначив Олександр Турчинов.


У ході візиту передбачені зустрічі Олександра Турчинова з віце-прем'єр-міністром, міністром фінансів, міністром зовнішньої торгівлі, міністром економічних справ, міністром енергетики та представниками ділових кіл Нідерландів.


Нагадаємо, за обсягом прямих інвестицій, залучених в економіку України у 2008 році, Нідерланди посіли третє місце.


Товарообіг між Україною та Королівством Нідерланди в 2008 році становив 2 млрд 402 млн дол. США, що на 45,8% більше порівняно з 2007 роком.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9926. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект