НОВИНИ

27.02.2009 | Європарламент ухвалив законопроект про додаткові пільги для вчених та дослідників ЄС
Джерело - Європейський освітній портал

12 лютого 2009 року депутати Європарламенту підтримали новий законопроект, що передбачає, зокрема, створення в Євросоюзі спеціального пенсійного фонду для дослідників та науковців, а також запровадження системи мобільних грантів для дослідників Євросоюзу. 


Ухвалення Європарламентом цього закону має на меті стимулювати академічний обмін між університетами країн ЄС. Так, система мобільних грантів надаватиме можливість вченим проводити дослідження в будь-якому обраному університеті ЄС, котрий має необхідні можливості та ресурси для даного дослідження.
Також новий законопроект передбачає впровадження схеми дослідницьких ваучерів, за якою та чи інша країна ЄС фінансуватиме навчальні заклади та дослідницькі установи іншої країни Євросоюзу з тим, щоб вчені країни-донора могли проводити дослідницьку роботу у фінансованих нею навчальних та дослідницьких інституціях.
Європарламент планує також переглянути статус докторанта (PhD student) ЄС з огляду на діюче трудове законодавство і уніфікувати цей статус для всіх країн Євросоюзу.Окрім того, Європарламент розглядатиме пропозицію про спрощення в’їзду до Євросоюзу вчених з-поза меж ЄС і створення спеціальних дослідницьких віз. Голосування по цьому проекту відбудеться в березні 2009 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект