НОВИНИ

27.02.2009 | Обама оприлюднив свій перший бюджет
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Сполучених Штатів Барак Обама оприлюднив свій перший федеральний бюджет, який має дефіцит у півтора трильйони доларів і передбачає видатки наступного року на понад три з половиною трильйони.Пан Обама попередив, що на Америку чекають часи складних рішень, але при цьому він пообіцяв історичні зміни впровадження доступного для усіх американців медичного обслуговування.


Президент Обама також заявив, що вперше в бюджет закладено операції в Іраку та Афганістані.


Подробиці повідомляє Джастін Веб: "У США рахують бюджет у трильйонах і тисячах мільярдів, а загалом видатки наступного фінансового року заплановані на три з половиною трильйони. Дефіцит бюджету складатиме півтора трильйони, що стало рекордом від часу Другої Світової війни.


Президент Обама заявив, що новий бюджет вперше правдиво засвідчує реальні видатки на війну у Іраку та Афганістані, які попередня адміністрація маскувала. Президент Обама також обіцяє, що 600 мільярдів фінансування охорони здоров’я у наступні 10 років, частково будуть надходити із збільшення податків на багатих та економії держвидатків.


Критики вважають, що рецесія внесе корективи у оголошений бюджет, але на думку Обами саме економічна криза вимагає радикальних і таких коштовних заходів".


В проекті бюджету також йдеться про додаткові 250 мільярдів доларів, щоби допомогти стабілізувати фінансову систему, яка опинилися у скруті. Бюджет має бути ухвалений Конгресом до жовтня.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6790. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект