НОВИНИ

26.02.2009 | У МВФ вважають, що Україні буде все складніше
Джерело - Українські новини, Українська правда

Голова місії Міжнародного валютного фонду в Україні Джейла Пазарбашіоглу вважає, що політична ситуація в Україні ускладнює боротьбу з фінансово-економічною кризою. Про це вона заявила в ході форуму "Європа-Україна".


"Зараз політична ситуація стає усе менш і менш позитивною у світлі майбутніх президентських виборів. І донедавна показники внутрішньої економіки є усе більш і більш складними і серйозними. І усе більш і більш складно у світлі таких конфліктів уникати наслідків фінансово-економічної кризи", - сказала Пазарбашіоглу.


За її словами, згідно з прогнозами МВФ, у 2009 році зростання економіки в Україні знизиться, призупиниться підвищення зарплат і зменшиться інвестування в Україну.


При цьому голова місії МВФ в Україні відзначила, що криза вплинула на економіку України набагато більше, ніж на економіку країн Східної Європи.


Як повідомлялося, МВФ відклав надання Україні 2 траншу кредиту stand by (його виділення планувалося 15 лютого), закликавши українську владу скоротити дефіцит державного бюджету, посилити монетарну політику і контролювати банківський сектор.


5 листопада 2008 року МВФ ухвалив рішення про виділення Україні кредиту stand by на суму близько 16,4 млрд. доларів для подолання проблем в економіці.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7412. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект