НОВИНИ

26.02.2009 | Іран запускає ядерний реактор у Бушері
Джерело - Українська служба ВВС

Іран заявив, що здійснює пробний запуск суперечного ядерного реактора у Бушері перед групою міжнародних журналістів.Як очікують, реактор вмикнуть, але ядерне паливо для цього використовувати не будуть.


Міжнародне агентство ООН з атомної енергії минулого тижня заявило, що Тегеран поінформував його, що пізніше цього року буде використано ядерне паливо.


Голова Організації з атомної енергетики Ірану Голамреза Аказаде заявив, що випробування є останнім етапом розбудови атомної станції:


"Як випробовуання будуть завершені, ми вироблятимемо на Бушерській станції 500 мегават. Простіше кажучи, це означає, що будівництво Бушерської електростанції сьогодні завершено, і її експлуатація підтверджена. Політичним занепокоєнням щодо Бушерської АЕС сьогодні було дано відповідь. Все йде добре, і ми сподіваємося, що впродовж наступних кількох місяців електрика, яку вироблятиме ця станція, буде розподілятися у регіоні."


Бушерська станція


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект