НОВИНИ

25.02.2009 | Міжнародна інвестиційна конференція щодо модернізації газотранспортної системи України
Джерело - Європейський простір

Міжнародна інвестиційна конференція щодо модернізації газотранспортної системи України відбудеться 23 березня в Брюсселі. Україна, ключова транзитна країна для постачання газу та нафти з Росії до ЄС, висловила бажання бути інтегрованою в ринки електроенергії ЄС та Південно-Східною Європи. Тому, енергетика залишатиметься в центрі відносин України з ЄС, а рівень співпраці в цій галузі суттєво зростатиме протягом наступних років.


Газотранспортна система України являє собою головну магістраль газопостачання до Європи, на яку припадає 20% всього споживання газу в ЄС та 80% експорту Росії до країн ЄС, а також постачання значної частини середньоазійського газу.


В такому контексті 23 березня 2009 року в Брюсселі заплановано провести міжнародну інвестиційну конференцію щодо модернізації української газотранспортної системи.


Ця конференція, яку спільно проведуть Європейська Комісія та Україна, збере представників ЄС, України та третіх країн, а також представників міжнародних фінансових інституцій та приватного сектору.


Конференція стане головним кроком вперед до забезпечення роботи української газотранспортної системи на найвищому рівні ефективності, прозорості та надійності, а також удосконалення ширшого енергетичного ринку ЄС.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект