НОВИНИ

25.02.2009 | Міноборони Польщі: Росія проти ПРО, але ПРО не проти Росії
За матеріалами - УНІАН

Заступник міністра оборони Польщі Станіслав КОМОРОВСЬКИЙ вважає, що польський міністр закордонних справ Радослав СІКОРСЬКИЙ є гідним кандидатом на пост Генерального секретаря НАТО.


Про це він сказав в інтерв`ю російській газеті «Время новостей» від 25 лютого.


На його думку, час очолити НАТО представникові східноєвропейської країни.


«Ми так думаємо, з огляду на десять років, що проведені Польщею в НАТО. Ми вже не нові члени Альянсу, ми одні з його учасників. Польща відправила до різних місій за кордоном близько 3 тисяч своїх миротворців. Є різні кандидатури на пост Генсека НАТО. Ми вважаємо, що наш кандидат – міністр Р.СІКОРСЬКИЙ - дуже хороша кандидатура», - сказав він.


Окрім цього, С.КОМОРОВСЬКИЙ вкотре наголосив, що декларації Бухарестського саміту НАТО залишаються в силі, і Україна і Грузія стануть членами НАТО, коли будуть готові до цього.


Також він підкреслив, що Польща готова розмістити на своїй території елементи американської системи протиракетної оборони (ПРО).


«Росія проти ПРО, але ПРО не проти Росії. Ми підписали угоду зі США (у серпні 2008 року), і ми готові до розміщення американських ракет-перехоплювачів. Але виконання угоди залежить від США. Американці повинні вирішувати, коли вони це зроблять. Ми бачимо цей договір частиною пан’європейської, натовської системи ПРО, яка може бути створена пізніше», - сказав С.КОМОРОВСЬКИЙ.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8373. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект