НОВИНИ

25.02.2009 | Наші депутати переконували Європу, що у газовій кризі Росія винна більше
За матеріалами - Української правди, УНІАН

Депутати Верховної Ради, члени комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС не погоджуються з колегами з Європарламенту, що Україна має рівну відповідальність з Росією за газову кризу.


Така позиція була озвучена 24 лютого під час першого дня засідання 12-ї сесії Комітету парламентського співробітництва за участю представників Єврокомісії, повідомив кореспонденту УНІАН у Брюсселі співголова комітету Борис Тарасюк.


"Українська сторона і один депутат Європарламенту заперечували справедливість таких звинувачень, тому що не може бути рівної відповідальності у України і Росії, коли Росія не грає за правилами, тому що вона не ратифікувала Енергетичну хартію, тому що Росія припинила постачання газу на вході в Україну, а не Україна заважала транзиту цього газу до країн ЄС", - сказав він.


"Тому не можна ставити на один щабель ці дві країни", - додав Тарасюк.


За його словами, нинішня газова криза стала вже другим попередженням разом з першою кризою 2006-го року. При цьому, за словами українського депутата, на сьогодні можна говорити про те, що ЄС поки так і не зробив висновків і до цього часу не має єдиної енергетичної стратегії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект