НОВИНИ

25.02.2009 | Єврокомісія застосувала дисциплінарні заходи до шести країн ЄС за перевищення ними меж дефіциту бюджету
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Єврокомісія застосувала дисциплінарні заходи до шести країн-членів Євросоюзу за перевищення ними меж дефіциту бюджету, встановлених у блоці. Поки ці заходи виражаються тільки у встановленні крайнього терміну для скорочення даного показника.


Єврокомісія повідомила, що розпочала подібну процедуру відносно Франції, Греції, Іспанії, Ірландії, Латвії і Мальти, оскільки дефіцит їх бюджетів перевищив установлене обмеження в три відсотки ВВП. "Виняткові обставини враховуватимуться там, де це потрібно. У решті випадків Комісія діятиме з гнучкістю, закладеною в переглянутому Пакті про стабільність і зростання, що має на меті подальші дії з цієї процедури протягом найближчих тижнів", - йдеться в заяві комісара ЄС з питань економічної і грошово-кредитної політики Хоакіна Альмунія.


Дефіцити бюджетів багатьох країн ЄС вийшли за межі, встановлені блоком, оскільки вони намагаються підтримати свої економіки в умовах кризи і зниження податкових надходжень.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект