НОВИНИ

25.02.2009 | Обама: ми відновимо економіку
Джерело - Українська служба ВВС

Президент США Барак Обама виступив із своєю першою промовою у конгресі, щоб запевнити американців в успішному подоланні економічної кризи.Він запевнив, що американський уряд здійснює безпрецедентну програму, яка стимулюватиме економічне зростання, по тому як конгрес схвалив видатки на суму у 787 мільярдів доларів:


«Хоча наша економіка ослаблена і наша впевненість зазнала удару, хоча ми живемо у складні і непевні часи, я хочу сьогодні запевнити кожного американця: ми відбудуємося, відновимося і Сполучені Штати Америки постануть ще сильнішими ніж були досі!»Барак Обама пообіцяв зосередитися на інвестиціях у енергетику, охорону здоров’я та освіту, зменшити у двічі дефіцит держбюджету і заощадити 2 трільйони доларів за наступні 10 років. Президент США також пообіцяв скорочення податків для 95% американців вже з 1-го квітня.


За кілька годин до промови президента, голова Центрального банку США Бен Бернанке заявив, що американська економіка переживає потужне скорочення, яке може тривати до 2010 року.


Пан Бернанке проте заявив, що в урядові плани не входить націоналізація збанкрутілих банків. Нью-Йоркська фінансова біржа відреагувала на заяву голови центробанку зростанням вартості акцій на 3 відсотки.


 


Обама


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект