НОВИНИ

26.11.2004 | Валенса зазначив, що під час розмови з ним Янукович сказав, що не застосовуватиме сили
Джерело - ProEUROPA

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович на зустрічі з колишнім Президентом Польщі Лехом Валенсою заявив, що готовий для діалогу і на компроміси, і запевнив, що не буде застосовувати сили.
 
Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив на прес-конференції сам Л.Валенса.
 
Він зазначив, що просив В.Януковича зробити все для того, щоб розв?язати мирним шляхом ситуацію, яка склалася в Україні.
 
За словами Л.Валенси, В.Янукович - "дуже глибокий формаліст" і весь час наголошує "на дотриманні букви закону". Л.Валенса зазначив, що оптимістичним є те, що як Віктор Ющенко, так і Віктор Янукович готові йти на переговори і виступають проти застосування сили.
 
Він зазначив, що не готовий говорити, наскільки "глибокі будуть компроміси" між двома сторонами, оскільки це вже внутрішня справа України. Л.Валенса наголосив, що сьогоднішні події в Україні свідчать, що "українці пробудилися до демократії". За словами Л.Валенси, він роздумує над тим, чи достатня сила цих людей. За його словами, одні в Україні роблять ставку на тих, хто голосує, а інші – на тих, хто рахує. За його словами, якщо ці дві позиції з'єднати, то стане зрозуміло, що "демократія це добра система".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект