НОВИНИ

24.02.2009 | Єврокомісія пропонує ЄС дати Україні грошей. Франція проти
За матеріалами - Української правди, УНІАН

Європейська комісія закликає ЄС посилити фінансову допомогу колишнім радянським країнам.


Про це заявила комісар з питань зовнішніх відносин та Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер в рамках засідання Ради міністрів із загальних справ та зовнішніх відносин ЄС.


"Ми маємо ключову стратегічну зацікавленість в стабільності їхньої (країн Східної Європи) економіки та політичній стабільності", - сказала комісар.


Вона також запропонувала до 2013 року надати шести країнам, з якими ЄС планує розвивати "Східне партнерство", додатково 250 млн. євро допомоги.


Застереження щодо цієї пропозиції висловила Франція, яка вважає, що ЄС має більше уваги приділяти розвитку партнерства з країнами Середземномор’я, які є сусідами ЄС.


Разом з тим комісар ЄС висловила переконання, що посилення допомоги східним сусідам є виправданим необхідністю попередження конфліктів.


У зв’язку з цим комісар нагадала про останні конфлікти, такі як російсько-грузинська війна та російсько-українська газова суперечка.


Вона також наголосила на важливості фінансової стабільності східних сусідів і, зокрема, України, яка зараз переживає серйозну економічну кризу.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3008. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект