НОВИНИ

23.02.2009 | Не може бути й мови про те, що ми направимо в Афганістан військовий контингент - Ю.Єхануров
Джерело - УКРІНФОРМ

В Афганістані ми маємо 10 фахівців, які перебувають у складі Литовської групи з відновлення афганської провінції Гор, у тому числі три лікарі. Такі дані сьогодні навів міністр оборони України Юрій Єхануров під час презентації "Білої книги - 2008: Оборонна політика України", відповідаючи на запитання щодо можливого збільшення чисельності українського миротворчого персоналу в Афганістані.


Юрій Єхануров зазначив, що литовська сторона звернулася до українського військового відомства з проханням про направлення до складу цієї групи додаткової кількості фахівців за відповідним переліком,


За словами міністра оборони, питання було відпрацьовано під час візиту до Кракова, де воно в робочому порядку обговорювалося з міністром охорони краю Литовської Республіки, а також з представниками НАТО. "Думаю, що найближчим часом ми запропонуємо невелику групу фахівців, які зможуть працювати в Афганістані. Звичайно, не може бути й мови про те, що ми направимо туди військовий контингент", - підкреслив Ю.Єхануров.


Міністр оборони також наголосив, що враховуючи ставлення населення до афганської війни радянських часів, направляти туди військовий контингент - це абсолютно нереально, і цього не буде.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект