НОВИНИ

23.02.2009 | Юрій Єхануров сподівається, що нова стратегічна концепція НАТО збереже принцип відкритості цієї організації
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Українська сторона сподівається, що нова стратегічна концепція НАТО, яку буде прийнято, як очікується, під час наступного саміту НАТО у 2010 році, збереже принцип відкритості організації та можливість для демократичних країн приєднатися до Альянсу. Таке думку у Кракові висловив міністр оборони України Юрій Єхануров під час вступного слова на засіданні комісії Україна-НАТО.


 Зокрема, Юрій Єхануров наголосив, що політика відкритих дверей НАТО та готовність організації до розширення сприяє формуванню спільної відповідальності за побудову системи безпеки та її забезпеченню. Юрій Єхануров наголосив, що з точки зору України НАТО залишається найбільш впливовою безпековою організацією у Євроатлантичному просторі. "Ми зустрічаємося сьогодні вперше після грудневої зустрічі міністрів закордонних справ і маємо можливість поглянути на практичні шляхи, які можуть дозволити Україні реалізувати свої євроатлантичні амбіції. Ми повністю усвідомлюємо, що це завдання покладає на плечі України додаткову відповідальність за великий обсяг роботи, яку треба додатково виконати", - наголосив керівник військового відомства України. Він підкреслив, що у процесі оборонних та безпекових реформ Україна "на щоденній основі" відчуває підтримку та допомогу з боку НАТО. У зв'язку з цим він подякував колегам з країн НАТО і висловив сподівання, що в майбутньому ця співпраця буде ще більш плідною.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6060. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект