НОВИНИ

23.02.2009 | Україна потребує єдності влади на шляху до інтеграції в НАТО - міністр оборони США
Джерело - УКРІНФОРМ

Для того, щоб Україна досягла більшого успіху на шляху інтеграції до НАТО, необхідно досягнення більшої єдності позиції у межах самої української влади з цього питання. Про це під час прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі міністрів оборони НАТО у Кракові заявив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Роберт Гейтс.Відповідаючи на запитання журналістів, Роберт Гейтс зауважив, що в питанні євроатлантичної інтеграції України союзники по Альянсу йдуть курсом, який було визначено під час Бухарестського саміту НАТО.


"Ми свідомі того, що шлях України до НАТО буде довгим. На цьому шляху було б доцільно, щоб більш єдина позиція в цьому питанні була серед самого керівництва України. На мій погляд, не варто турбуватися через те, що нова адміністрація США відійде від рішень, прийнятих на саміті Альянсу в Бухаресті та у грудні на рівні міністрів закордонних справ", - наголосив Роберт Гейтс.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8406. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект