НОВИНИ

23.02.2009 | Єхануров: в НАТО розчаровані, але мовчать, тому що дуже чемні
Джерело - УНІАН, Українська правда

Міністр оборони Юрій Єхануров вважає, що українським політикам варто навчитися працювати, як у НАТО.


Таку думку він висловив у коментарі УНІАН.


Міністр, зокрема, порівняв принципи роботи офіційних посадових осіб в межах міжнародної організації із станом відносин в середовищі української політичної еліти.


"Вони (представники держав НАТО) є дуже дисциплінованими, організованими і вже давно навчилися працювати в рамках визначеного порядку денного. На такому рівні нікого не хвилює особиста точка зору тієї або іншої посадової особи", - сказав він.


"Найголовнішою тут є офіційна позиція держави. Тому немає ніяких імпровізацій", - зазначив Єхануров і додав, що в НАТО існує чітка, відпрацьована цивілізована модель відносин.


"Адже це є досить складні відносини, коли рішення ухвалюються консенсусом – стовідсотковою підтримкою усіх сторін. А для того, щоб досягти консенсусу, необхідно провести важку роботу", - сказав міністр.


На думку Єханурова, "нашим політикам потрібно навчитися такій важкій, непомітній для публіки роботі, для того, щоб потім вийти із спільною точною зору".


"Скажу прямо, представники НАТО є людьми чемними, вони нам не говорять про це, але помітне розчарування наших партнерів з Альянсу, що в Україні таким неналежним чином ставляться до питань безпеки", - зауважив Єхануров з огляду на критичний стан фінансування потреб національної безпеки і оборони в Україні.


У зв’язку з цим міністр повідомив, що сьогодні відбувається скорочення фінансування збройних сил в переважній більшості європейських країн.


"У багатьох країнах Європи здійснюється секвестр бюджету. Але, для порівняння, одна тема, коли здійснюється певне зменшення фінансування з рівня 9 мільярдів доларів польської армії, а ми усього маємо один мільярд. Ось і різниця", - підсумував Єхануров.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект