НОВИНИ

17.02.2009 | У найближчі два місяці світова фінкриза загостриться - експерт
Джерело - УКРІНФОРМ

Світ протягом найближчих двох місяців зіткнеться з ще більшим загостренням фінансово-економічної кризи, прогнозує провідний італійський промисловець, президент групи Fiat, компанії Ferrari і столичного університету Luiss Лука Кордеро ді Монтедземоло (Luca Cordero di Montezemolo).


Виступаючи у понеділок в Римі перед студентами та викладачами Luiss, він заявив, що нинішня криза є найглибшою за всю післявоєнну історію.


"Навіть у 1950-і роки над стількома людьми не нависала загроза втратити роботу", - відзначив Монтедземоло. За його словами, потрібні термінові структурні реформи та "несподівані рішення" влади.


Говорячи про ситуацію в Італії, промисловець підкреслив гостру необхідність мужніх рішень з боку політиків. "Кожний повинен підштовхувати до структурних реформ, до укладення пакту між поколіннями, до пошуку ресурсів та їх інвестування в майбутнє молоді", - сказав він.


Монтедземоло вважає, що в країні назріли великі реформи, зокрема, пов'язані з системою охорони здоров'я та функціонуванням державної адміністрації.


Він закликав лідерів правлячої більшості і опозиції скликати своєрідні "Генеральні штати", щоб спільно шукати відповіді на виклики глобальної кризи.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект