НОВИНИ

13.02.2009 | Австрія просить ЄС допомогти Україні
Джерело - Українська правда

Економічна та політична "катастрофа" в Україні може спричинити "ефект доміно", що викличе економічні складнощі для Європейського союзу.


Таку думку висловив міністр фінансів, який також є віце-канцлером Австрії, Джозеф Прьолль, пише газета The Financial Times.


Він закликав ЄС підтримати Україну в зв’язку з її стратегічною важливістю та її політичними та економічними зв’язками з членами союзу.


"Україна – це дуже важлива ключова країна і ми маємо запобігти ефекту доміно всередині ЄС, якщо в настільки великій країні, що знаходиться поруч із нами, є економічна і політична катастрофа. Може бути ефект доміно, яки викличе складнощі в ЄС", - сказав він.


"Ми не бачимо, щоб цей сценарій наразі розвивався, але ми маємо буди готовими і пильно спостерігати за Україною", - сказав він.


Прьолль наразі відвідує Україну, Хорватію, Румунію та Болгарію перед зустріччю міністрів фінансів ЄС на початку березня, де має бути розглянуто питання підтримки східноєвропейських країн.


Як відомо, Україна звернулась до низки країн по кредит для покриття дефіциту бюджету.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9258. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект