НОВИНИ

13.02.2009 | Сенатор-республіканець Джадд Грегг відмовився очолити міністерство торгівлі США
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сенатор-республіканець Джадд Грегг зняв свою кандидатуру на посаду міністра торгівлі США. Про це кандидат повідомив у спеціальній заяві.


Головною причиною такого рішення він назвав значні розбіжності у поглядах з новою адміністрацією, "які неможливо подолати". Одна з них - підхід до реалізації плану з порятунку вітчизняної економіки. Джадд Грегг підтвердив, що завжди дотримувався консервативних поглядів на фінансову політику і лише зараз усвідомив, що не зможе "день за днем виконувати свої обов'язки у цьому кабінеті".


"Перед тим, як погодитися обійняти посаду, ми обговорювали розбіжності, які могли б виникнути. Однак, на жаль, ми детально не зупинялися на цих проблемах", - йдеться у заяві. В результаті виявилося, що підходи до багатьох найважливіших питань економічної політики абсолютно не відповідають поглядам кандидата на посаду міністра.


Джадд Грегг іще раз подякував президентові США за висловлену довіру, однак власне рішення прийняти цю пропозицію назвав помилкою.


Прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс у своїй заяві висловив жаль з приводу зміни рішення кандидата на високу державну посаду. Він підкреслив, що Джадд Грегг був готовий, попри колишні розбіжності у поглядах, "прийняти, підтримувати плани президента і допомагати в їх реалізації". Однак, зазначив речник, пізніше стало зрозуміло, що кандидат не поділяє найважливіших економічних пріоритетів нової адміністрації.


У грудні минулого року Барак Обама запропонував очолити міністерство торгівлі губернаторові штату Нью-Мексико демократу Біллу Річардсону. Однак, пізніше з'ясувалося, що його ім'я фігурує у розслідуванні справи про махінації компанії, яка мала ділові контакти з керівництвом штату. Білл Річардсон був змушений зняти свою кандидатуру на високу державну посаду.


Після цього Барак Обама запропонував очолити міністерство сенаторові від Республіканської партії Джададові Греггу. Тепер, після його відмови, главі Білого дому знову доведеться шукати гідного кандидата на одну із найвідповідальніших посад у новому кабінеті.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект