НОВИНИ

13.02.2009 | Глави зовнішньополітичних відомств США та Єгипту обговорили ситуацію у Секторі Газа
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Держсекретар США Хілларі Клінтон під час зустрічі зі своїм єгипетським колегою Ахметом Абулом Гейтом у Вашингтоні обговорила кризу у Секторі Газа. Обидва дипломати наголосили на необхідності довгострокового припинення вогню з боку Ізраїлю та бойовиків ісламістського руху Хамас, повідомив речник зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів.


Гейт запросив Клінтон на конференцію донорів для гуманітарної допомоги населенню Гази, яка відбудеться на початку березня у Каїрі.


Довгостроковий мир на Близькому Сході можливий лише за особистої участі у переговорному процесі президента США Барака Обами. Таку думку в інтерв’ю німецьким журналістам висловив ізраїльський дипломат Аві Прімор з огляду на перемогу правих сил на парламентських виборах в Ізраїлі: «Я виходжу з того, що за нового ізраїльського уряду мирних переговорів ані з палестинцями, ані із Сирією по суті не буде. Допоки у справу не втрутяться американці. Якщо Обама дійсно має серйозні наміри щодо участі у мирному процесі на Близькому Сході, тоді все буде інакше», - наголосив дипломат.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект