НОВИНИ

12.02.2009 | Австрія інвестувала значні кошти в економіку України - міністр фінансів Австрії Йозеф Прьолль
Джерело - УКРІНФОРМ

Віце-прем'єр-міністр у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря провів вчора зустріч з віце-канцлером, міністром фінансів Австрії Йозефом Прьоллєм. Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двосторонніх відносин між Україною і Австрією та зусилля Урядів двох держав, спрямовані на подолання наслідків світової фінансової кризи, зокрема у банківській сфері.


 Григорій Немиря наголосив, що Україна надає особливого значення розвитку відносин між нашими країнами та висловив задоволення рівнем торговельно-економічного співробітництва між Україною і Австрією у 2008 році. Він зазначив, що Австрія займає четверте місце за рівнем інвестицій в економіку нашої країни, а товарообіг між Україною і Австрією у 2008 році збільшився майже на 40%.


У свою чергу Йозеф Прьолль підкреслив, що "Україну і Австрію пов'язують дуже щільні економічні зв'язки, зокрема у банківській сфері, секторі страхування та у виробничих секторах економіки". Він зазначив, що в умовах світової фінансової кризи стабільність в Україні відіграє велике значення для Австрії, оскільки Австрія інвестувала значні кошти в економіку України. "Банки Австрії та інші суб'єкти економіки широко представлені в Україні. Уряд Австрії дуже зацікавлений в їхньому стабільному розвитку та успішній діяльності", - наголосив Йозеф Прьолль.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект