НОВИНИ

12.02.2009 | США розглянуть можливість надання Україні фінансової допомоги у випадку відповідного звернення - Держдепартамент
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки обов'язково розглянуть можливість надання Україні фінансової допомоги, якщо її керівництво звернеться з таким проханням. Про це заявив виконувач обов'язків речника американського зовнішньополітичного відомства Роберт Вуд."Україна є важливим партнером для США. Ми розглянемо запит, якщо такий надійде", - зазначив представник Державного департаменту США.


Роберт Вуд особливо наголосив на тому, що Сполучені Штати Америки підтримують програму, за якою Україна працює з Міжнародним валютним фондом."Ми вважаємо, що Україна має наполегливо працювати, аби виконати цю економічну програму так, як це й передбачалося. Ми рішуче підтримуємо українську програму МВФ", - відзначив речник Державного департаменту США.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект