НОВИНИ

12.02.2009 | ''Два переможці'' на виборах у Ізраїлі
За матеріалами - Української служби ВВС

Ізраїльські загальні вибори, які можуть справити вирішальний вплив на мирний процес на Близькому Сході, закінчилися тим, що два головні суперники називають себе переможцями.

Беньямін Нетаньяху, який очолює праву партію Лікуд, і міністр закордонних справ Ціпі Лівні - керівник партії Кадіма - починають переконувати менші партії приєднатися до них у коаліцію.


Пан Нетаньяху каже, що результатом виборів стала перемога табору націоналістів, позаяк партії правого крила набрали чимало голосів по всій країні.


Пані Лівні у свою чергу заявила, що готова очолити країну, хоча деякі менші партії не погоджуються з деякими ключовими аспектами її політики.


Кореспондентrка Катя Адлер каже, що формування нового уряду може тривати кілька тижнів:"Після закриття виборчих дільниць у таборах правоцентристської партії Лікуд і центристів з партії Кадіма панували доволі емоційні настрої. Хто ж стане переможцем виборів?


Надзвичайно щільні виборчі перегони змусили попервах не аж так надто активних ізраїльських виборців прийти на виборчі дільниці, і багато з них голосували радше проти когось аніж за якогось конкретного кандидата.


Проте бульбашки у шампанському переможців швидко позникають і партія постане перед проблемою створення коаліції, що є складною і подекуди доволі брудною справою.


Обійнявши посаду новий прем’єр міністр Ізраїлю дістане у спадок економіку під загрозою рецесії, тендітні мирні переговори з палестинцями а також постійну загрозу можливих нападів з боку Гамасу, Сирії, Ірану та ліванського руху Хізбалла".


Ізраїль


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект