НОВИНИ

11.02.2009 | Верхня палата американського Конгресу схвалила законопроект щодо стимулювання вітчизняної економіки
Джерело - УКРІНФОРМ

Верхня палата американського Конгресу схвалила законопроект щодо стимулювання вітчизняної економіки. За відповідне рішення проголосував 61 сенатор, 37 були проти такого рішення.Законопроект, який підтримав Сенат, коштуватиме федеральному бюджетові країни 838 млрд доларів США. Якщо документу вдасться у такому ж вигляді дістати підтримку Палати представників, то він увійде в історію як найдорожчий захід уряду по боротьбі з рецесійними явищами з часів Другої світової війни.


Тепер на законопроект чекає непроста процедура узгодження з версією, яку нещодавно прийняла нижня палата. Лідери Демократичної партії в Конгресі пообіцяли негайно почати роботу над усуненням розбіжностей. Сенатор Генрі Рід повідомив, що він та спікер Палати представників Ненсі Пелосі "збираються значну частину роботи виконати в найближчі 24 години".


Однак, інші конгресмени зазначають, що переговори обіцяють бути непростими. Це пов'язане з тим, що Палата представників схвалила рішення про виділення з державного бюджету 819 млрд доларів США, при цьому жоден республіканець не підтримав документ. Тих, хто висловився проти, не задовольняє величезна сума, в яку стане державі план стимулювання, та недостатнє скорочення податків.


Проте, спікер Палати представників Ненсі Пелосі висловила впевненість, що остаточна версія законопроекту, схваленого обома палатами, надійде для підпису президентові США до кінця поточного тижня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9813. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект