НОВИНИ

10.02.2009 | В Обами радіють потеплінню з Росією
За матеріалами - Інтерфакс-Україна, Української правди

У США високо оцінюють зустрічі Віце-президента Байдена в Мюнхені і відзначають прогрес у русі до співробітництва з Росією.


Про це в понеділок заявив прес-секретар Білого Дому Роберт Гіббс під час бесіди з журналістами при перельоті на борту президентського літака в Індіану.


"Адміністрація задоволена прогресом у відношенні звернення (до Росії) і нашого співробітництва з росіянами" - відзначив представник американської адміністрації.


"Думаю, у віце-президента була сильна поїздка. І, незважаючи на те, що він виступав з промовою, насамперед, був налаштований на те, щоб слухати світ, ніж диктувати" - сказав представник Білого дому.


Він повторив позицію нинішньої американської адміністрації щодо ПРО в Східній Європі, заявивши, що "політика у відношенні цих ракет полягає в тому, щоб оцінити наскільки ефективні з технологічної точки зору і виправдані, а також чи мають вони сенс з огляду на бюджет".


"Ми будемо відверті з росіянами у відношенні наших розбіжностей, але будемо шукати шляхи співробітництва, які є у взаємних інтересах кожної з наших країн" - відзначив Гіббс.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект