НОВИНИ

10.02.2009 | Врятувати американську економіку за умов рецесії та масової втрати робочих місць може лише рішуче втручання уряду - Барак Обама
Джерело - УКРІНФОРМ

Врятувати вітчизняну економіку за умов рецесії та масової втрати робочих місць можуть лише рішучі дії уряду. Таке переконання висловив президент США Барак Обама під час прес-конференції у Білому Домі.


Глава держави відкинув звинувачення опонентів у тому, що надмірне втручання в економічні процеси можуть призвести до поглиблення негативних тенденцій. "Ми не можемо залежати лише від уряду у справі створення робочих місць чи забезпечення економічного зростання. Однак у цей конкретний момент, коли приватний сектор настільки ослаблений рецесію, федеральний уряд - єдиний суб'єкт, у якого залишилися ресурси, необхідні для повернення нашої економіки до життя", - наголосив Барак Обама.


У цьому контексті президент США Барак Обама знову закликав американський Конгрес якнайшвидше ухвалити законопроект щодо стимулювання вітчизняної економіки. Він намагався переконати журналістів та платників податків, що план підтримки економіки, розроблений новою адміністрацією - єдиний спосіб не допустити катастрофічних наслідків для країни.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2740. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект