НОВИНИ

09.02.2009 | Саакашвілі: питання Грузії буде важливим для відносин Росії і США
За матеріалами - УНІАН

США продовжать надавати Грузії фінансову допомогу, що є дуже важливим в умовах світової кризи. Про це повідомив грузинським журналістам президент Грузії Михайло Саакашвілі за підсумками зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом, яка відбулася в Мюнхені в рамках міжнародної конференції з безпеки.
"Ця зустріч була найтривалішою в цьому форматі. Вона була дуже конкретною в тому питанні, що Америка продовжить надавати нам фінансову допомогу, що є дуже важливим на тлі світової кризи. Важливо для збалансування грузинської економіки. У цьому питанні ми одержали тверді гарантії", - сказав М.Саакашвілі.


Він також зазначив, що впродовж зустрічі "стало зрозуміло, що питання Грузії буде дуже важливим у взаєминах США з Росією". "Це те, що нині вирішується для безпеки Грузії, для її територіальної цілісності і для подальшого розвитку, щоб спочатку запобігти безладам чи якимсь іншим ускладненням. Я маю на увазі військові безлади і військові ускладнення", - сказав М.Саакашвілі.


Крім того, президент Грузії звернув увагу на те, що за такої підтримки США важливо, щоб в умовах світової кризи до Грузії продовжували б надходити інвестиції.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 72. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект