НОВИНИ

09.02.2009 | Юлія Тимошенко хотіла б бачити Україну учасником нової європейської політики безпеки та оборони
Джерело - УКРІНФОРМ

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко хотіла б бачити Україну учасником нової європейської політики безпеки та оборони. На цьому вона наголосила сьогодні, виступаючи на 45-й Міжнародній конференції з питань політики безпеки у Мюнхені.


Прем'єр-міністр України підтримала формування нової європейської політики безпеки та оборони за участю всіх країн Європи, незалежно від членства тієї чи іншої країни в НАТО. "У Європі є країни, які на даний момент не можуть чи не хочуть вступати в НАТО", - зазначила Тимошенко. Вона нагадала, що набути членства в Альянсі є метою України вже 14 років, але наразі держава цього зробити не може через існуючі внутрішні протиріччя щодо підтримки населенням України вступу в НАТО та негативне ставлення до цього Росії. "Цих фактів замовчувати не можна", - наголосила вона. За її словами, нова європейська політика безпеки та оборони може дати шанс країнам об'єднатися навколо спільних цінностей.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект