НОВИНИ

09.02.2009 | У Національній академії оборони України урочисто відкриється ІХ-й Міжнародний тиждень НАТО
За матеріалами - Прес-служба Міноборони України, УКРІНФОРМ

У понеділок, 9 лютого, в Києві, у Національній академії оборони України, відбудеться урочисте відкриття ІХ-го Міжнародного тижня НАТО.


Цьогорічний Міжнародний тиждень НАТО присвячений темі реагування країнами-членами Північноатлантичного Альянсу на зміни у середовищі безпеки.


В урочистій церемонії відкриття ІХ-го Міжнародного тижня НАТО візьмуть участь представники Північноатлантичного альянсу на чолі з начальником Оборонного Коледжу НАТО німецьким генерал-лейтенантом Вольфом-Дітером Лоезером, Надзвичайний та Повноважний Посол Словаччини в Україні Урбан Руснак, начальник Національної академії оборони України генерал армії України Віталій Радецький.


Головна мета проведення Міжнародного тижня НАТО полягає у детальному ознайомленні представників Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, слухачів і науково-педагогічних працівників Національної академії оборони України та інших вищих військових навчальних закладів, а також представників громадських організацій із сучасними тенденціями, особливостями розвитку та процесами трансформації Північноатлантичного альянсу, результатами проведення миротворчих операцій під егідою НАТО, методами роботи та новими військовими ініціативами Альянсу.


Протягом п'яти днів фахівці Оборонного Коледжу НАТО під керівництвом начальника Оборонного Коледжу НАТО генерал-лейтенанта Вольфа-Дітера Лоезера та директора з навчального планування Оборонного Коледжу НАТО контр-адмірала Свена-Еріка Естелона прочитають низку лекцій. Зокрема, на такі теми, як "Стратегічні виклики у поточних операціях НАТО", "Врегулювання кризових ситуацій", "Досвід членства в НАТО", "Протиракетна оборона".


Крім того, вони ознайомлять українських офіцерів із сучасною та майбутньою діяльністю й пріоритетами НАТО, пояснять деякі ключові сучасні аспекти оборони та безпеки діяльності Альянсу та країн-партнерів.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект