НОВИНИ

09.02.2009 | Віце-президент США: Америка змінить тональність
За матеріалами - Української служби ВВС

Віце-президент США Джо Байден пообіцяв нову тональність у спілкуванні Америки зі світом, виголошуючи промову, яка надала світовим лідерам можливість вперше детально ознайомитись з пріоритетами зовнішньої політики президента Обами.Пан Байден сказав учасникам конференції з безпеки в Мюнхені, що Америка буде більше робити для своїх союзників, але й очікуватиме отримувати більше у відповідь.


Він сказав, що адміністрація Обами буде підтримувати діалог, слухати і консультуватися, але очікуватиме, що союзники демонструватимуть бажання застосовувати силу для протидії глобальним загрозам, якщо інші засоби не спрацюють.


За його словами, у стосунках НАТО з Росією розвинулися небезпечні тенденції, і що приспів час це змінити. Пан Байден сказав, що інтереси Росії та США можуть у багатьох відношеннях співпадати, але застеріг, що Вашингтон не допустить, щоб будь-яка країна претендувала на сфери впливу, і наголосив, що суверенні країни матимуть право обирати своїх власних союзників.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1823. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект