НОВИНИ

06.02.2009 | Опитування ВВС: ставлення до Росії погіршилось
Джерело - Українська служба ВВС

Згідно зі щорічним глобальним опитуванням громадської думки, яке здійснювали на замовлення ВВС, позиції Китаю та Росії впали за минулий рік.Між листопадом та лютим на замовлення ВВС компанія "Глоубскен" опитала понад 13 тисяч людей у двадцяти одній країні.


Результати продемонстрували, що ставлення до Сполучених Штатів дещо покращилось в порівнянні з минулим роком, але загалом до них і надалі сталяться переважно негативно.


Рік тому схоже опитування показало, що до Китаю та Росії переважно ставились прихильно, але за останні 12 місяців громадська думка змінилась. 41 відсоток з понад 13 тисяч опитаних компанією Глоубскен на замовлення ВВС, негативно ставився до Китаю, і кількість тих, хто думав позитивно про Китай зменшилась на 6 відсотків, і цього разу становила 39 відсотків.


Щодо Росії - 42 відсотки ставляться негативно, 30 відсотків - позитивно. Опитування відбувалось між листопадом минулого року та лютим цього року після обрання президентом Барака Обами, втім, незважаючи на це, вдвічі більше країн ставляться негативно до США, аніж прихильно.


Пакистан, Ізраїль, Іран та Північна Корея отримали найнижчі показники, а Німеччина знову опинилась на верхівці списку. Кількість тих, хто позитивно ставиться до неї зросла з 55 відсотків до 61 відсотка.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4421. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект