НОВИНИ

05.02.2009 | Баррозу не обговорюватимуть у Москві відкликання міжнародних спостерігачів за транзитом газу
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Єврокомісії та Єврокомісари, які 6 лютого відвідають Москву, не планують обговорювати питання щодо відкликання міжнародних спостерігачів за транзитом газу. Про це сьогодні під час технічного брифінгу повідомив офіційний представник Європейської Комісії.


За його словами, вирішувати, чи присутність спостерігачів є необхідною і надалі, є справою Росії та України. "Таких заяв ми на цей час не отримали від жодної зі сторін. Разом з тим, умови поновлення транзиту газу, які були погоджені між сторонами, передбачають присутність міжнародних спостерігачів на газотранспортних об'єктах так довго, як це буде необхідно, тобто для такої присутності не встановлено граничних термінів. Тож за станом на сьогодні спостерігачі залишаються на місцях", - зазначив представник Єврокомісії. Він нагадав, що на диспетчерському газорозподільному пункті та газорозподільних станціях України продовжують виконувати свої обов'язки 18 європейських спостерігачів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект