НОВИНИ

04.02.2009 | Єврокомісія пропонує Україні активніше займатися впровадженням реформ
Джерело - УКРІНФОРМ

Україні варто докладати більших зусиль із здійснення внутрішніх реформ, оскільки вже багато часу марно втрачено через внутрішні політичні проблеми. Таку заяву сьогодні у Брюсселі зробила Єврокомісар з питань зовнішніх відносин та європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер напередодні зустрічі "Україна-Трійка ЄС", яка має відбутися завтра у Празі.


"Зустріч у Празі буде доброю можливістю для обговорення з українськими партнерами зовнішньополітичних справ та для того, щоб розглянути відносини між ЄС та Україною у світлі таких останніх подій, як глобальна фінансова криза, газова суперечка, а також з огляду на прогрес, якого досягнуто у переговорах між ЄС і Україною щодо укладення угоди про асоціацію. Україні необхідно підвищити зусилля з політичних та економічних реформ. Забагато часу було вже втрачено внаслідок внутрішніх проблем", - наголосила Беніта Ферреро-Вальднер.


Єврокомісар висловила намір під час празького засідання "Україна-Трійка ЄС" надати українським партнерам повну інформацію щодо поглядів Єврокомісії на зміст та характер так званого Східного партнерства, яке має дозволити у подальшому зміцнювати двосторонні відносини між Україною і Євросоюзом, а також підвищити рівень співробітництва між країнами, які входять до східного сусідства ЄС.


Беніта Ферреро-Вальднер також наголосила, що майбутня Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації та відновлення української газотранспортної системи, яка буде проведена спільно Україною та Єврокомісією у березні поточного року, є доказом рішучості ЄК надати Україні допомогу в тому, щоб бути надійним партнером ЄС у сфері транзиту газу та інших енергоресурсів.


Українську делегацію на засіданні "Україна-Трійка ЄС" у Празі очолюватиме міністр закордонних справ України Володимир Огризко| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект