НОВИНИ

04.02.2009 | На конференції в Туреччині обговорюватиметься майбутнє НАТО
Джеело - Офіційний сайт НАТО

30 – 31 січня в Белеку-Анталії, Туреччина, Турецька атлантична рада провела 17-ту Міжнародну Анталійську конференцію з безпеки і співробітництва під назвою «Мінливе середовище безпеки і оновлене трансатлантичне бачення в ХХІ сторіччі».За підтримки уряду Туреччини і Відділу громадської дипломатії НАТО ця конференція стала провідною подією напередодні саміту, присвяченого 60-й річниці НАТО, що відбудеться в Страсбурзі/Келі 3 – 4 квітня. На цьому заході зібралися високопоставлені офіційні особи, політики, науковці, представники ЗМІ і Асоціації Атлантичного договору, які обговорять майбутнє трансатлантичного Альянсу.


У конференції візьмуть участь міністр оборони Туреччини і високопоставлені представники Міністерства закордонних справ і Генерального штабу цієї країни. НАТО представлятимуть Жан-Франсуа Бюро, помічник Генерального секретаря з громадської дипломатії; Стівен Штурм, директор управління оборонної політики та сил і засобів; контр-адмірал Йорген Бергграф, який представляє ОЗС НАТО з питань трансформації.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект