НОВИНИ

03.02.2009 | Верхня палата американського Конгресу затвердила Еріка Холдера на посаді міністра юстиції та генерального прокурора СШ
Джерело - УКРІНФОРМ

Верхня палата американського Конгресу затвердила Еріка Холдера на посаді міністра юстиції та генерального прокурора США. Його кандидатуру підтримали 75 законодавців, 21сенатор був проти.Після урочистої церемонії присяги, яка призначена на сьогодні, Ерік Холдер офіційно стане 82-м генеральним прокурором країни та першим афроамериканцем на цій високій державній посаді.


На нового члена кабінету міністрів з першого ж дня в офісі чекатиме цілий ряд непростих завдань, які перед ним уже встиг поставити глава Білого дому. Президент Барак Обама відповідним наказом зобов'язав міністра юстиції розробити план закриття в'язниці на американській військовій базі в Гуантанамо. Виконати розпорядження глави держави слід протягом року.


Під час дебатів у профільному сенатському комітеті, законодавці окреслили цілий ряд пріоритетів для генерального прокурора. Серед них - завжди у своїй роботі ставити "на перше місце" громадянські свободи, захищати населення країни від можливих терористичних атак та відстоювати суспільні інтереси у розслідуванні злочинів фінансистів з Wall Street.


Сенатори-демократи вважають, що новопризначений керівник має усі необхідні якості для того, щоб "відновити репутацію міністерства юстиції" після того, як його функції були "політизовані" адміністрацію Джорджа Буша.


Ерік Холдер у свої 58 років має досвід професійного юриста та роботи на посаді заступника міністра юстиції США в адміністрації президента Білла Клінтона.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7939. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект