НОВИНИ

29.12.2008 | Внаслідок атаки ізраїльських ВПС на об'єкти в секторі Газа загинула 271 людина, близько 780 дістали поранення
Джерело - УКРІНФОРМ

Ізраїльська авіація атакувала в ніч на неділю мечеть, телестудію і ще два десятки цілей в секторі Газа, продовживши операцію, жертвами якої вже стала 271 людина.


Цілями нічного бомбардування стали мечеть, розташована поруч з найбільшою лікарнею сектора Газа і, як стверджують ізраїльтяни, телестанція "Аль-Акса", яка належить правлячому руху ХАМАС, авторемонтні майстерні, цехи з виробництва пластмас і установки для запуску ракет, що використовувалися бойовиками.


Одночасно Ізраїль стягує до палестинських кордонів піхоту і бронетехніку, готуючись до наземного вторгнення в анклав, пише ізраїльська преса з посиланням на анонімні джерела у військовому командуванні.


"Аль-Акса" - головний рупор ісламістського режиму - продовжує мовлення з резервних студій.


Загальне число жертв ізраїльської кампанії досягло 271 людини, близько 780 дістали поранення. Більшість постраждалих - бойовики і співробітники силових структур, підконтрольні ХАМАС. У числі загиблих виявилися шеф поліції сектора Газа, глава служби охорони вищого керівництва анклаву і його заступник.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект