НОВИНИ

26.12.2008 | МЗС хоче наступного року завершити переговори про нову угоду з ЄС
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Міністерство закордонних справ України планує в 2009 році завершити роботу над Угодою про асоціацію з Європейським Союзом.


Про це заявив вчора міністр закордонних справ Володимир Огризко на прес-конференції в Києві, представляючи завдання міністерства на 2009 рік в області європейської інтеграції.


Серед пріоритетних завдань також досягнення “суттєвого прогресу” в діалозі щодо безвізового режиму та розробка нового практичного інструменту співпраці на заміну Плану дій, що існує в рамках Європейської політики сусідства.


Міністр зазначив, що 2008 рік був доволі успішним у сфері європейської інтеграції. Водночас, за його словами, зберігаються певні складнощі з боку ЄС у виконанні угоди про спрощення візового режиму з Україною. Як позитивні досягнення міністр відзначив підписання угод про малий прикордонний рух з Угорщиною, Словаччиною та Польщею, а також обговорення цього документа з Румунією, що дасть можливість 3,5 млн. українців, які проживають в прикордонних зонах, безвізово відвідувати рідних у прикордонних регіонах країн-членів ЄС.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект