НОВИНИ

25.12.2008 | Росія готова відстоювати свої інтереси силою - Медведєв
Джерело - Українська правда, УНІАН

Росія відстоюватиме свої інтереси усіма доступними засобами, зокрема з використанням сили, заявив президент РФ Дмитро Медведєв провідним російським телеканалам.


Він наголосив, що "інтереси Росії мають забезпечуватися усіма доступними засобами, це моє глибоке переконання".


"Перш за все, міжнародно-правовими засобами, в рамках міжнародних інституцій, таких як Організація Об'єднаних Націй, регіональних структур, в яких ми беремо участь. Але в необхідних випадках – і за рахунок силової компоненти", - додав президент РФ.


За словами Медведєва, у світі величезна кількість внутрішніх конфліктів, світ містить дуже значне число загроз: і тероризм, і міжнародна злочинність.


"На всі ці виклики ми повинні бути готові дати відповідь, у необхідних випадках – і достатньо жорстку, силову відповідь, в іншому разі ми не зможемо забезпечити суверенітет нашої держави", - підкреслив він.


У той же час, сказав Медведєв, це не означає, що "ми повинні захоплюватися тільки однією компонентою".


"Навпаки, ми повинні намагатися знайти приводи для компромісів, для досягнення домовленостей з різноманітними силами у світі. Якщо, звичайно, вони не виступають з відкритою агресією проти Російської Федерації", - сказав Медведєв.


Президент РФ зазначив, що незважаючи на те, що йому цілком комфортно спілкуватися з колегами за кордоном, іноді відчувається спроба поставити Росію на місце.


"І якщо якийсь час назад, коли Росія була в іншій ситуації, такі спроби ще десь могли пройти, то в сьогоднішній ситуації, в поточному житті це просто неприпустимо", - заявив він.


"Якщо мова піде про посягання на життя і гідність російських громадян, позиція Росії, звичайно, буде гранично простою і розумно жорсткою", - зазначив Медведєв.


"Ми будемо, і я про це неодноразово говорив, відстоювати і захищати інтереси наших громадян у будь-якому місці, де б вони не знаходилися. І в цьому немає ніякого порушення міжнародного правопорядку. Це обов'язок будь-якої країни і будь-якого лідера", - наголосив він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект