НОВИНИ

23.12.2008 | Райс розкритикувала дії влади Грузії напередодні війни в Південній Осетії
Джерело - Korespondent.net

Держсекретар США Кондоліза Райс піддала критиці дії уряду Грузії напередодні війни в Південній Осетії.На думку Райс, дії Тбілісі не можна назвати "відповідальними". Про це вона заявила в інтерв'ю агентству "France Presse". За її словами, військова акція, вжита урядом Михайла Саакашвілі, "не стала несподіванкою" для адміністрації Буша.


Держсекретар відзначила, що у Вашингтоні не знали точного часу початку бойових дій, але наголошували на нестабільній ситуації у регіоні. "І Штайнмайер (голова МЗС Німеччини), і я активно були втягнуті у пошук шляхів врегулювання у цьому регіоні, тому що ми знали, що обстановка там нестабільна. Щодо Південної Осетії теж йшли певні переговори буквально за пару днів до того, як все це розпалилось", заявила Райс.


Як вважає голова зовнішньополітичного відомства, "проблема полягає у тому, що сторони (у конфлікті) не продемонстрували мудрості у дні", що призвели до військового втручання з боку Росії. "Ми досить ясно дали зрозуміти уряду Грузії, що вона не повинна робити будь-яких військових дій, тому що це лише викличе відповідну реакцію", - зазначила Держсекретар.


Водночас, на її думку, "росіяни пішли далі того, що хто-небудь міг би зробити для захисту своїх миротворців".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект