НОВИНИ

06.07.2004 | Франція виступає за підтримку країн, що несуть найбільше навантаження в сфері оборонних витрат
Джерело - ISN Security

Згідно заяви міністра оборони Франції Мішеля Алліота-Марі, країнам ЄС, що мають найбільший внесок в сфери європейської оборони, надана можливість не враховувати оборонні розходи при підрахунку дефіциту бюджету країни.


Як відомо, згідно Пакту стабільності та зростання ЄС від 1997 року, країни Європейського Союзу повинні мати дефіцит національного бюджету, що не перевищує 3% від валового внутрішнього продукту.


Французький міністр в інтерв’ю щоденнику “Berliner Zeitung” повідомив, що для країн ЄС, які найбільше витрачають на оборону, правила Пакту будуть суттєво пом’якшені, або відмінені. Як відомо, Франція та Німеччина є основними прихильниками створення незалежних збройних сил ЄС. При цьому, Алліот-Марі повідомив, що Франція буде готовою до застосування ядерної зброї в разі нападу на Німеччину. Як відомо, Франція має арсенал з 250 ядерних бойових головок, які були вироблені в країні. Це надає змогу уряду країни власноруч розпоряджатися правом використання ядерної зброї.


Французькі ядерні заряди можуть бути введені в дію з чотирьох підводних човнів, а також з літаків “Міраж”.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект