НОВИНИ

19.12.2008 | Сербія планує наступного року подати заявку на вступ до ЄС
Джерело - УКРІНФОРМ

Сербія планує наступного року подати заявку на вступ до ЄС. Про це сьогодні заявив віце-прем'єр-міністр Сербії Божидар Джеліч.


За словами урядовця, щоб заявка була схваленою, Сербія повинна з 1 січня 2009 року розпочати виконання тимчасової торговельної угоди і Угоди про стабілізацію та асоціацію з ЄС. Божидар Джеліч заявив, що країна продовжить докладати зусиль, аби переконати Нідерланди змінити рішення і розморозити реалізацію тимчасової торговельної угоди з Сербією.


"У найближчі тижні і місяці Нідерланди все більше стикатимуться із доказами того, що Сербія робить усе можливе, щоб закінчити співробітництво з Міжнародним трибуналом з питань колишній Югославії (ICTY)", - додав заступник прем'єр-міністра.


Довідка УКРІНФОРМу. ICTY є установою ООН, створеною у 1993 році з метою покарання за серйозні порушення міжнародного гуманітарного права, які були здійснені на території колишньої Югославії з 1991 року. Цей трибунал є тимчасовим судом і розташований у Гаазі (Нідерланди).


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект