НОВИНИ

18.12.2008 | "Путіну перестає щастити" - Financial Times
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Британська "Financial Times" зазначає, що вісім років президента Росії Володимира Путіна супроводжував фантастичний успіх. Час його правління ознаменувався постійним економічним зростанням, зростанням цін на сировину, особливо на нафту і газ, і слабкістю політичної опозиції.


І зараз Путін залишається найвпливовішою людиною в країні, хоч він і передав пост президента своєму прихильникові Дмитру Медведєву і зайняв крісло прем'єр-міністра. Але тепер він несе пряму відповідальність за економіку, яку може чекати різка рецесія.


Вперше відтоді, як він прийшов до влади, успіх може відвернутися від Путіна, підсумовує FT.


"Те, чого Путін досяг під час свого президентства, - це контроль і упевненість, - каже Маша Ліпман, редактор журналу "Pro et contra" Московського центру Карнеги. - Він володів абсолютною політичною владою. Він відчував таку упевненість, що навіть ризикнув провести зміну влади. І несподівано з'явилася ця величезна, що швидко зростає, невпевненість, над якою у нього немає влади. Для людини, яка прагне до жорсткого контролю над усім, це катастрофа".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект