НОВИНИ

16.12.2008 | Обама прибуде на церемонію інавгурації у Вашингтон на поїзді
Джерело - УКРІНФОРМ

Новообраний президент США Барак Обама разом з родиною прибуде у Вашингтон за три дні до церемонії інавгурації, яка відбудеться 20 січня 2009 року.


За традицією, новий президент прибуває на церемонію вступу на посаду на поїзді. Обама вирушить з Філадельфії 17 січня і прибуде в столицю до вечора. "Ця поїздка символізує останній етап шляху, який розпочався на східцях Старого Капітолію штату Іллінойс і завершиться на порозі Капітолія США", - повідомив Інаугураційний комітет.


Обама оголосив про участь у президентських виборах в Старому Капітолії штату Іллінойс, де президент Авраам Лінкольн у 1858 році виголосив свою знамениту промову, яка закликала до скасування рабства.


Родина Обами візьме участь у заході в Філадельфії, відомій проведенням історичного Першого Континентального конгресу, а потім вирушить у місто Уїлмінгтон в штаті Делавер, де до них приєднається обраний віце-президент Джо Байден з родиною. Усі разом вони прибудуть у Балтимор в штаті Мериленд для участі в іншій події і після цього прибудуть у Вашингтон| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект