НОВИНИ

22.11.2004 | Російські роботодавці примушували українських заробітчан голосувати за Януковича
Джерело - Радіо "Німецька хвиля "

Російські роботодавці на автобусах власних фірм підвозили українських заробітчан до виборчої дільниці при посольстві України в російській столиці і під страхом звільнення примушували їх голосувати за Януковича. Про це свідчить Валерій Семенко перший заступник голови Об"єднання українців Росії. 


За словами Семенка, російські підприємці організовано доставляли сотні українських заробітчан до виборчої дільниці. Вони навіть не приховували, що привозили своїх підлеглих голосувати за Януковича. “Це були десятки автобусів”, - свідчить Семенко. “Дивна річ, - додає він, - російські бізнесмени винаймають робочу силу з України переважно нелегально, а тут просто якійсь прилюдний спектакль”. Внаслідок таких дій Янукович нібито набрав у Москві 74 відсотки голосів українських виборців.


На московській виборчій дільниці проголосували 4 з половиною тисячі осіб, що вдвічі менше числа громадян України, які попередньо були при ній зареєстровані. Майстер одного з московських автосервісів Олег К., прихильник Віктора Ющенка, зізнається, що він подав необхідні документи для голосування заздалегідь, але йому було заявлено, що він забарився. “Таких як я – сотні, якщо не тисячі!”, - підкреслює він.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект