НОВИНИ

22.11.2004 | У Парижі відбулася демонстрація на захист демократії в Україні
Джерело - ProEUROPA

За даними, що були отримані з Франції, у Парижі Ющенко набрав 90 % голосів, у Страсбурзі – 80 %.


Загалом у Парижі проголосували 928 осіб. З них 836 віддали свої голоси за опозиційного кандидата, 77 – за Януковича, 14 осіб висловились проти всіх.


Під час виборів навпроти виборчої дільниці у французькій столиці відбулась демонстрація на захист демократії в Україні. В ній взяли участь понад сто осіб, котрі тримали помаранчеві знамена, транспаранти з написами “Не припустимо фальсифікації виборів” та “За те, щоб українці жили не гірше французів”.


Учасники акції співали українські пісні, роздавали листівки перехожим та інформували французьку пресу про події в Україні.


Присутні поряд з демонстрацією французькі поліцейські не втручались у те, що відбувалося та не перевіряли документи у тих, хто прийшов голосувати. “Нам навпаки подобається цей безкоштовний концерт, - зазначив один з сержантів французької поліції. – Виявляється, українці гарно співають, до цього разу ніколи не чули”.


За інформацією організаторів демонстрації, з-поміж тих, хто проголосував сьогодні у Парижі, понад чотири сотні осіб перебувають у Франції нелегально, і ці люди, взявши участь у виборах, наражалися на реальний ризик бути висланими з країни.


За словами Володимира Посольського, голови виборчої дільниці в Парижі, деякі особи, котрі бажали проголосувати, не змогли цього зробити через те, що в Україні їм відмовили видати відкріпні талони. Так сталося, наприклад, зі співаками львівського хору, котрі наразі перебувають на гастролях у Парижі і мають, отже, офіційно підтверджені підстави голосувати за кордоном, де перебувають у відрядженні.


На самій виборчій дільниці панувала приязна атмосфера, скрізь на столах були розкладені мандарини та помаранчі.


У Страсбурзі за Віктора Ющенка проголосували 99 осіб, за Віктора Януковича – 17, проти всіх – 7.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект